fbpx

Referanslarımız

Nuga Bant sunduğu koli bant ve streç film çözümleri ile alanında deneyim ve bilgi sahibi olan sektör liderlerinden biridir. Yüksek kaliteli koli bant ve streç film üreticisi olan firmamız, Avrupa standartlarında üretimi ile %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor ve ülke çapında hizmet veriyor. Nuga Bant olarak gelişmiş teknolojileri yakından takip eden uzman kadromuz ile birinci sınıf bir üretim gerçekleştiriyoruz. 2023 yılı itibari ile yeni fabrikamızda yepyeni üretim parkurumuz sayesinde müşterilerimiz için en kaliteli koli bantlar ve streç filmleri üretiyoruz.

Türkiye’de güçlü referanslara sahip olan firmamız, operasyonel gücü ve satış ortakları ile müşteri ve pazar ihtiyaçlarına uygun ve kalıcı çözümler üretiyor. Müşteri odaklı çalışmalarımızda; uzman kadromuzla yüksek disiplinle, istikrarlı şekilde hareket ediyoruz. Geleceğe emin adımlarla ilerleyen çağdaş ve inovatif bir firma olarak, daima hedeflerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşteri ve pazar ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten firmamız, ülke ekonomisine katkı sağlayacak önemli çalışmalar içinde yer alıyor.

Ülkemizin farklı şehirlerinde faaliyette olan en kaliteli ve kendi alanında en büyük markalara milyonlarca adet koli bant ürettik ve üretmeye devam ediyoruz. Özellikle koli bant ve streç film çeşitliliği konusunda uzmanlaşmış bir üreticiyiz. Sektörde öncülük yapan firmamız;  e-ticaret platformları, tekstil sektörü, lojistik sektörü, gıda üreticileri gibi birbirinden farklı sektörlerde bulunan markalara en kaliteli ürünlerimiz ile hizmet vermeye devam ediyor.

Nuga Bant olarak, işimizde önceliğimiz daima güven zinciri oluşturulmasıdır. Büyük bir özveri ile yürüttüğümüz işlerimizde sizlerin memnuniyetini her zaman önemsiyor ve ön planda tutuyoruz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için güvenilir ve sağlam iş birlikleri yaparak, iştiraklerimizi artırıyoruz.

Portföyümüzdeki müşterilerimizle oluşturduğumuz güven zinciri bizi sektördeki diğer firmalardan ayıran en temel özelliğimizdir. Daha sürdürülebilir bir gelecek için en doğru adımları atarak, koli bandı ve streç film çözümlerinde ilk tercih edilen sağlayıcı olmak üzere çalışmalarımızı aralıksız şekilde devam ettiriyoruz.

Aralıksız olarak devam ettiğimiz Ar-Ge çalışmalarımız ile hem kendimizi geliştiriyoruz hem de sektörümüze yenilikler katıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız ile iletişime geçmeniz bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Koli bandı ve streç film ürün çeşitliliği sunan firmamız ile çalışmayı seçmeniz, bize büyük bir mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda bize yeni ufuklar açacaktır.