fbpx

Hakkımızda

Nuga Bant

Koli Bant ve Streç Film Üreticisi

Nuga Bant; İstanbul’un Kartal ilçesinde son teknoloji ile kurulmuş üretim parkuru ile koli bant üretimine adım attık. Kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar en büyük önceliğimiz, üretici kalitesini ve sağlamlığını müşterilerimize yaşatmak oldu. Yerli üretimin gücüne inanıyor ve ülkemizde faaliyet gösteren tüm firmalara; koli bant ve streç film üretmekten mutluluk duyuyoruz.

Türkiye’nin en kaliteli koli bant üretici üreticisi olma düşüncesiyle çıktığımız bu gurur verici serüvende; en kaliteli markalara, alanında en büyük markalara ve ülkemizin farklı şehirlerinde bulunan markalara milyonlarca adet koli bant ürettik ve 2023 yılı itibariyle streç film üretmeye başladık. Ar-Ge çalışmaları ile hem kendimizi geliştiriyoruz hem de sektörümüze yenilikler katmaya devam ediyoruz. Yeni fabrikamızda yepyeni üretim parkurumuz ile en kaliteli koli bantlarını ve streç filmlerini üretiyoruz.

E-ticaret platformları, tekstil sektörü, lojistik sektörü, gıda üreticileri gibi farklı sektörlerde bulunan ve alanında ülkemizin en büyüğü olan markalara en kaliteli ürünlerimizi üretmeye devam ediyoruz.

Misyon Vizyon

Üretiyoruz, büyüyoruz ve değer üretiyoruz. Önceliğimiz her zaman değer üretim yapmak ancak bunun yanında değer üretmeyi de işimizin önemli bir parçası olarak görüyoruz. Öncelikli değerlerimiz arasında her zaman çalışanlarımızın mutluluğu ve kendilerini ailemizin bir parçası olarak hissetmeleri geliyor. Çünkü büyürken her beraber mutlu olarak bizim en önemli görev ve değerlerimizin başında geliyor.

Beraber iş yaptığımız müşterilerin günün sonunda, her yapılan işten memnun olmaları ve memnuniyetin sürekliliğini yakalamak Nuga Bant için oldukça önemli değerlerin başında geliyor. Tüm değerlerin toplamında sonuç olarak baktığımız zaman bizi en çok mutlu eden kısmı ise, biz tüm bu değer yargılarımız ile ülkemize de önemli ölçüde değer katmış oluyoruz.

Bizimle beraber çalışan iş arkadaşlarımıza, birbirinden değerli müşterilerimize ve paydaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Hayal ettiğimiz her an vizyonumuzu genişletmeyi ve yeni denizlere yelken açmayı öğreniyoruz. Bizim için hayaller gerçekleştirilebilir olamlı, tıpkı şimdiye kadar olduğu gibi… Geçen yılların ardından Nuga Bant, baskılı koli bant alanında kendini sürekli yenileyerek ve geliştirerek Türkiye’nin en büyüğü oldu.

Hayallerimiz bu noktada bitmedi ve Nuga Bant olarak dünyanın en kaliteli ve büyük firmalarına üretim yaparak, koli bant sektörünün en büyük üreticisi olmak hayallerimizin başında geliyor. Ar-Ge çalışmalarına yaptığımız yatırımlar ile yenilikçi yapımızı sürekli daha üst seviyelere çıkarıyor ve çıkarmaya devam edeceğiz.

Amacımız kendi alanımızda ülke ekonomimize ve istihdam oranlarına katkı sağlayarak büyümek ve büyütmek. Bu doğrultuda yenilenerek ve gelişerek devam edeceğiz.

WEB copy
En İyi Koli Bandı Üreticisi